Systemy wczesnego ostrzegania. Szkolenie.

przedstawiciele gmin: Szydłowiec, Mirów, Jastrząb, Chlewiska, Orońsko oraz pracownicy PCZK Staro

fundusze_europejskie.jpg

 

Powiat Szydłowiecki jest w trakcie realizacji projektu Systemy wczesnego ostrzegania przed zjawiskami katastrofalnymi w Powiecie Szydłowieckim.

W Starostwie Powiatowym,  10 listopada 2017 r. odbyło się szkolenie - instruktarz z obsługi systemu wczesnego ostrzegania przed zjawiskami katastrofalnymi w Powiecie Szydłowieckim.

Podczas spotkania przedstawiono instrukcję obsługi centrali alarmowej, obsługi pulpitu sterującego oraz logowania do systemu. W szkoleniu brali udział przedstawiciele gmin: Szydłowiec, Mirów, Jastrząb, Chlewiska, Orońsko oraz pracownicy PCZK Starostwa Powiatowego w Szydłowcu.

Szkolenie przeprowadziła firma Centrum Usług Elektronicznych SCH Elektronik w ramach projektu pn. Systemy wczesnego ostrzegania przed zjawiskami katastrofalnymi w Powiecie Szydłowieckim, na którego realizację Powiat Szydłowiecki uzyskał dofinansowanie w 80% z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Ogólna wartość projektu to ponad 480 tyś. zł.

Beneficjent: Powiat Szydłowiecki

Partnerzy Projektu: Gmina Szydłowiec, Gmina Jastrząb, Gmina Chlewiska, Gmina Orońsko, Gmina Mirów

 

PR.

Opublikowano: 14 listopada 2017 08:32

Kategoria: Inwestycje

Wyświetleń: 1048

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.