Eliminacje strzeleckie o Puchar Starosty Szydłowieckiego

Na strzelnicy „Świt” w Starachowicach odbyły się eliminacje do III Zawodów Strzeleckich o Puchar Starosty Szydłowieckiego. W zawodach wzięli udział uczniowie I i II klas mundurowych (ochrona granic i edukacja policyjna) z Zespołu Szkół im. KOP w Szydłowcu.

Rozegrano konkurencję karabinu sportowego bocznego zapłonu na dystansie 50 m w pozycji leżącej. Przy pochmurnej, chłodnej aurze wyłoniono 15 uczniów, którzy w majowym finale będą walczyć o Puchar Starosty Szydłowieckiego. Podobnie, jak przed rokiem tak i teraz w finale to płeć piękna stanowić będzie większość. W ramach strzelań eliminacyjnych wyłoniono również zwycięzcę klasyfikacji drużynowej. Miejsce pierwsze zajęli uczniowie klasy II LO ochrona granic przed uczniami klasy II i I LO o profilu edukacja policyjna.

 

 

Opublikowano: 17 kwietnia 2019 15:00

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 419

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.