Wielkanoc w Powiecie Szydłowieckim 2019. Rozstrzygnięcie konkursu.

GŁÓWNA NAGRODA, autor: EDYTA WOŹNIAKOWSKA z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szydłowcu

 

Na konkurs wpłynęło 208 prac plastycznych ze szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz uczestników świetlic i innych ośrodków edukacyjno – kulturalnych.

1 kwietnia 2019 r. jury w składzie:

Włodzimierz Górlicki, Starosta Szydłowiecki – przewodniczący komisji;

Ewa Figarska – magister sztuki; Inga Pytka – Sobutka – Wydział Rozwoju i Infrastruktury

Magdalena Kisiel – Wydział Rozwoju i Infrastruktury; Sylwia Pietras – Wolska - Wydział Rozwoju i Infrastruktury,

po obejrzeniu  prac plastycznych postanowiło przyznać nagrody w trzech przedziałach:

  1. Klasy 0 – III szkoły podstawowe
  2. Klasy IV – VIII szkoły podstawowe i kl. III dotychczasowego gimnazjum funkcjonującego w szkołach podstawowych lub w gimnazjach.
  3. Szkoły ponadpodstawowe  i osoby pełnoletnie.

 

GŁÓWNA NAGRODA, druk kartki wielkanocnej:

 

EDYTA WOŹNIAKOWSKA

 

49 lat  z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szydłowcu

 

Opiekunka Małgorzata Rutkiewicz

 

KATEGORIA: KLASY 0 –III SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa/wiek

Szkoła

I Miejsce

 

 

Ada Tomczyk

 

 

 

 

kl. I

 

PSP w Ciepłej

II Miejsce

 

Jagoda Świerczewska

 

Julia Sennik

Kl. „0”

 

kl. III

PSP w Pawłowie

 

Szkoła Montessori w Wysocku

III Miejsce

 

 

Nikola Adach

 

Maja Czubak

lat 5

 

kl.„0”

PSP w Skłobach

 

PSP w Wałsnowie

 

Wyróżnienia:

Magdalena Pacek – kl. III – PSP w Gąsawach Rządowych

Amelia Filipiak – kl.„0” – Szkoła Montessori w Wysocku

Samanta Chęcińska – kl. III – PSP w Wałsnowie

Małgorzata Jabłońska – kl. I – PSP w Krogulczy Suchej

Żaneta Wakuła – kl. I - Szkoła Montessori w Wysocku

Amelia Sroka – kl. III – SP w Chlewiskach

Alicja Mamla – kl. III – SP w Budkach

Laura Depo – kl. I – SP w Chlewiskach

Agata Wieczorek – kl. I – Szkoła Filialna PSP Specjalnej w Szydłowcu w CKZiU

Julia Głuch – kl. „0” – PSP w Wysokiej

Armando Karpeta – Powideł – kl. I – SP w Cukrówce

Antoni Wabik – kl.„0” – PSP w Krogulczy Suchej

Lena Stolarska – 6 lat – GOK w Chlewiskach

Aleksandra Gołda – kl. I – PSP w Sadku

Natalia Kłosowska – kl. „0” – PSP w Zbijowie Małym

Lena Ziętkowska – kl. I – PSP w Nowym Dworze

Lena Czubak – kl. I – PSP w Wałsnowie

Szymon Kłosowski – kl.„0” – PSP nr 2 w Szydłowcu

Maja Bednarczyk – kl. II – SP w Budkach

Sebastian Jaworski – kl.„0” – PSP w Woli Lipienieckiej Dużej

 

KATEGORIA: Klasy IV – VIII szkoły podstawowe i kl. III dotychczasowego gimnazjum funkcjonującego w szkołach podstawowych lub w gimnazjach.

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa/wiek

Szkoła

I Miejsce

 

Maria Strzelecka

 

Klaudia Figarska

 

 

kl. V

 

kl. III gim

PSP w Mirowie

 

PSP w Jastrzębiu

II Miejsce

 

Oliwia Sokołowska

 

Wiktoria Pastuszka

kl. VIII

 

kl. III gim

PSP w Majdowie

 

PSP w Jastrzębiu

III Miejsce

 

 

Katarzyna Gąska

 

Oliwia Waszczyk

kl. VII

 

kl. VII

PSP w Woli Lipienieckiej Dużej

 

PSP nr 2 w Szydłowcu

 

 

Wyróżnienia:

Weronika Kijas – kl. VII – PSP w Gąsawach Rządowych

Patrycja Gnat – kl. V – PSP nr 1  w Szydłowcu

Wiktoria Banaczek – kl. IV – PSP w Sadku

Michalina Kucfir – kl. IV – PSP nr 2 w Szydłowcu

Mikołaj Adach – kl. IV – SP w Skłobach

Kamila Krupa – kl. V – SP w Cukrówce

Nina Kowalska – kl. V – SP w Cukrówce

Klaudia Bębenek – kl. IV – SP w Cukrówce

Damian Szymkiewicz – kl. IV – Szkoła Filialna PSP Specjalnej w Szydłowcu w CKZiU

Marcel Karpeta – kl. VI – PSP w Majdowie

Aleksandra Nowak – kl. III gim – PSP w Jastrzębiu

Roksana Grabola – kl. VII – PSP w Mirowie

Patrycja Wójcik – kl. VII – PSP w Ciepłej

Maja Suwała – kl. V – PSP w Ciepłej

Julia Rutkowska – kl. V – PSP w Mirowie

Marcelina Mędryk – kl. V – PSP nr 1 w Szydłowcu

Małgorzata Brusik – kl. IV – PSP w Orońsku

Adam Wypchło – kl. IV – PSP w Wałsnowie

Maria Stolarska – kl. V – SP w Chlewiskach

Oliwier Bębenek – kl. V – PSP w Wysokiej

Wiktoria Górzyńska – kl. V – PSP w Orońsku

Natalia Włodarska – kl. VII – PSP nr 2 w Szydłowcu

 

 

KATEGORIA: Szkoły ponadpodstawowe  i osoby pełnoletnie.

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa/wiek

Szkoła

I Miejsce

 

Anna Solecka

 

 

 

 

44 lata

 WTZ Szydłowiec

II Miejsce

 

Jakub Pikiel

 

16 lat

LO Szydłowiec

III Miejsce

 

 

Angelika Jakubik

Izabela Chorąży

Anna Głuch

16 lat

50 lat

25 lat

KOP w Szydłowcu

WTZ Szydłowiec

WTZ Szydłowiec

 

Prace laureatów i wyróżnionych zostaną zaprezentowane szerszej publiczności podczas wystawy zorganizowanej w Starostwie Powiatowym w Szydłowcu.

Dziękujemy uczestnikom i opiekunom za udział w konkursie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Powiat Szydłowiecki.

O terminie rozdania nagród powiadomimy dyrektorów poszczególnych placówek.

Opublikowano: 03 kwietnia 2019 09:50

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1530

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.