Wielkanoc w Powiecie Szydłowieckim 2018. Rozstrzygnięcie konkursu.

Natalia Karbarz, 
uczennica klasy III z Państwowej Szkoły Podstawowej w Jastrzębiu

Na konkurs wpłynęło 351 prac plastycznych ze szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz uczestników świetlic i innych ośrodków edukacyjno – kulturalnych.

27 lutego 2018r. jury w składzie:

Włodzimierz Górlicki, Starosta Szydłowiecki – przewodniczący komisji;

Ewa Figarska – magister sztuki;

Magdalena Kisiel – Wydział Rozwoju i Promocji;

Sylwia Pietras – Wolska - Wydział Rozwoju i Promocji;

Inga Pytka – Sobutka – Wydział Rozwoju i Promocji;

po obejrzeniu  prac plastycznych postanowiło przyznać nagrody w czterech przedziałach:

klasy 0-III szkoły podstawowe, klasy IV – VII szkoły podstawowe, Oddziały dotychczasowego gimnazjum funkcjonujące w szkołach podstawowych lub szkoły gimnazjalne oraz szkoły ponadpodstawowe  i osoby pełnoletnie.

 

GŁÓWNA NAGRODA, druk kartki wielkanocnej:

 Natalia Karbarz

 uczennica klasy III z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jastrzębiu

 Opiekunka Małgorzata Jasińska

 

KATEGORIA: KLASY 0 –III SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa/wiek

Szkoła

Opiekun

I

Lena Czubak

0

PSP w Wałsnowie

R. Gawęda

II

Mikołaj Adach

 

III

PSP w Skłobach

T.Sykuła

II

Aleksandra Gołda

0

PSP w Sadku

M.Pastuszka

III

Karol Czubak

 

6 lat

PSP w Sadku

M.Pastuszka

III

Mateusz Muszyński

III

Szkoła Podstawowa Montessori Wysocko

K.Zawisza

 

Wyróżnienia:

  • Artur Chibicki, kl.II, PSP nr 1 w Szydłowcu im. Jana III Sobieskiego
  • Alicja Mamla, kl. II, PSP w Budkach
  • Julia Stopa, kl.III, PSP w Budkach
  • Aleksander Cis, kl. I, PSP w Zbijowie Małym
  • Amelia Kwaśniewska, kl. I, PSP w Zbijowie Małym
  • Jakub Sobuta, kl.II, PSP w Krogulczy Suchej
  • Amelia Zagrodnik, kl. III, PSP w Krogulczy Suchej
  • Wiktor Pudzianowski, 7 lat, PSP w Ciepłej
  • Ada Tomczyk, 7 lat, PSP w Ciepłej
  • Hanna Kaca, kl.0, PSP w Woli Lipienieckiej
  • Milena Sobczak, kl. 0, PSP w Skłobach
  • Dominik Powideł, kl. III, PSP w Chlewiskach
  • Urszula Próchnicka, kl.0, PSP w Gąsawach Rządowych
  • Oliwia Nowak, kl.II, PSP nr.2 w Szydłowcu im. Jana Pawła II
  • Oliwia Nowakowska, kl.0, PSP nr.2 w Szydłowcu im. Jana Pawła II
  • Kacper Kowalik, kl.I, PSP nr.2 w Szydłowcu im. Jana Pawła II
  • Amelia Muryjas, kl. III, PSP nr.2 w Szydłowcu im. Jana Pawła II
  • Karolina Gos, kl. III, PSP w Mirowie
  • Bartosz Lutka, kl.0, PSP w Mirowie
  • Amelia Serdak, kl. I, PSP w Pawłowie
  • Magdalena Czubak, kl. III, PSP w w Woli Lipienieckiej
  • Wiktoria Banaczek, kl.III, PSP w Sadku
  • Hanna Rafalska, kl.III, PSP w Sadku
  • Maja Marszałek, kl.II, PSP w Guzowie

 

KATEGORIA: KLASY IV - VII SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Szkoła

Opiekun

I

Oliwia Sokołowska

VII

PSP w Majdowie

E. Zagórska

II

Julia Wyrwińska

VII

PSP w Ciepłej

J.Kacprzyk

II

Małgorzata Głowacka

VII

PSP w Skłobach

D.Drzymalska

III

Patrycja Krzysztofik

VII

PSP nr 1 w Szydłowcu im. Jana III Sobieskiego

I.Farbiś

III

Viktoria Wilkosz

IV

Szkoła Podstawowa Montessori Wysocko

E.Zimnicka - Joniec

III

Maria Stolarska

IV

PSP w Chlewiskach

I.Słoń

 

Wyróżnienia:

 

  • Mikołaj Rogala, kl.IV, Szkoła Podstawowa Montessori Wysocko
  • Małgorzata Dąbrowska – Sowińska, kl.IV, PSP w Chlewiskach
  • Nina Kowalska, kl.IV, PSP w Cukrówce
  • Aleksandra Kowalik, kl.V, PSP w Cukrówce
  • Dominik Budniak, kl.VI, PSP w Cukrówce
  • Eryk Tarka, kl. IV, PSP w Cukrówce
  • Maksymilian Martyka, kl.VII, PSP nr.2 w Szydłowcu im. Jana Pawła II
  • Tymoteusz Dąbrowa, kl.VII, PSP nr.2 w Szydłowcu im. Jana Pawła II
  • Mikołaj Winiarski, kl.V, PSP nr.2 w Szydłowcu im. Jana Pawła II
  • Błażej Nowakowski, kl.IV, PSP nr.2 w Szydłowcu im. Jana Pawła II
  • Szymon Ruzik, kl.V, PSP nr.2 w Szydłowcu im. Jana Pawła II
  • Ida Dabrowa, kl.V, PSP nr.2 w Szydłowcu im. Jana Pawła II
  • Sandra  Seweryn, kl. VI, PSP w Zbijowie Małym
  • Natalia Dobosz, kl.VI, PSP w Zbijowie Małym
  • Wiktoria Górzyńska, kl.IV, PSP w Orońsku
  • Oliwier Bębenek, kl.IV, PSP w Wysokiej
  • Martyna Ślizak, kl. VI, PSP w Wysokiej
  • Maria Maczyńska, kl.VI, PSP w Pawłowie
  • Nikola Jana, kl. IV, PSP w Pawłowie
  • Kacper Smolarski, kl.V, PSP w Wałsnowie
  • Maja Woźniak, kl. V, PSP w Ciepłej
  • Nikola Mamla, kl. IV, PSP w Majdowie
  • Jakub Kruk, kl.IV, PSP w Nowym Dworze
  • Gabrysia Kamienik, kl. IV, PSP w Sadku
  • Katarzyna Grduk, kl. VI, PSP w Guzowie
  • Dominika Winkowska, kl. VI, PSP w Guzowie
  • Patrycja Rejczak, kl. V, PSP w Guzowie
  • Mateusz Podsiadły, kl.V, PSP w Budkach
  • Adela Olszewska, kl.VI, PSP w Budkach
  • Emilia Gąska, kl.IV, PSP w Woli Lipienieckiej
  • Maja Dobiasz, kl. V, PSP w Gąsawach Rządowych
  • Krzysztof Żach, kl. IV, SPS w Śmiłowie
  • Sara Myszkowska, kl. VI, PSP w Jastrzębiu
  • Karolina Kozak, kl.VI, PSP w Jastrzębiu
  • Roksana Grabda, kl.VI w Mirowie
  • Piotr Buczek, kl. VII, CKZiU

 

 

KATEGORIA: Oddziały dotychczasowego gimnazjum funkcjonujące w szkołach podstawowych lub szkoły gimnazjalne

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Szkoła

Opiekun

I

Jakub Pikiel

III

PSP nr 1 w Szydłowcu im. Jana III Sobieskiego

M.Piwowarczyk

II

Natalia Wichert

II

Zespół Placówek w Łaziskach

J.Majewska

III

Aleksandra Gąska

III

PSP w Jastrzębiu

M.Jasińska

 

Wyróżnienia:

 

  • Magdalena Mazur, kl. III, PSP w Orońsku
  • Aniela Różycka, kl. III, PSP w Orońsku
  • Małgorzata Molenda, kl.VII, PSP w Orońsku
  • Zuzanna Gibała, kl.III, PSP w Orońsku
  • Patrycja Ciosek, kl.II, PSP nr 1 w Szydłowcu im. Jana III Sobieskiego
  • Kamila Soból, kl.II, PSP nr 1 w Szydłowcu im. Jana III Sobieskiego
  • Michał Gołosz, kl. III, Publiczne Gimnazjum w Mirowie
  • Patrycja Kamienik, kl.II, PSP nr.2 w Szydłowcu im. Jana Pawła II
  • Jakub Stankowski, kl. III, PSP w Majdowie
  • Wiktoria Pastuszka, kl.II, PSP w Jastrzębiu
  • Eryka Paradowska, kl.II, Zespół Placówek w Łaziskach

 

 

KATEGORIA: SZKOŁY PONADPODSTAWOWE i OSOBY PEŁNOLETNIE

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Wiek

placówka

Opiekun

I

Tomasz Nosowski

41 lat

WTZ Mirówek

M.Kubik

II

Przemysław Ceglarz

20 lat

ZS im. KOP w Szydłowcu

E. Przygodzka – Erbel

I. Janka

III

Małgorzata Wakuła

31 lat

WTZ Mirówek

M.Kubik

 

Wyróżnienia:

 

  • Jacek Kruciński, WTZ Mirówek
  • Katarzyna Płońska, WTZ Mirówek
  • Barbara Piesiakowska, WTZ w Ostałówku
  • Anna Jaworska, WTZ w Ostałówku
  • Katarzyna Golińska, WTZ Szydłowiec
  • Edyta Woźniakowska, WTZ Szydłowiec
  • Aleksandra Frąk, ZS im. KOP w Szydłowcu

 

 

Prace laureatów i wyróżnionych zostaną zaprezentowane szerszej publiczności podczas wystawy zorganizowanej w Starostwie Powiatowym w Szydłowcu.

Dziękujemy uczestnikom i opiekunom za udział w konkursie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Powiat Szydłowiecki.

Laureatów powiadomimy o terminie wręczenia nagród.

 

PR.

Opublikowano: 02 marca 2018 14:09

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 897

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.