Inne

Krew cenniejsza niż złoto! Przyjdź na zbiórkę!

17 czerwca 2018 od: 09:00 do 12:00
Szydłowiec, szydłowiecki, mazowieckie
-

Krew to jedna z najcenniejszych substancji w Kosmosie. Niby to oczywiste, a jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, jak wiele od niej zależy i do czego jest potrzebna. Bez niej nie moglibyśmy żyć, nie byłoby możliwe powstanie Internetu, telefonu komórkowego ani niczego, co można by nazwać wytworem cywilizacji. Oddając krew, wnosimy swój wkład w przetrwanie ludzkości! Pamiętajmy o tym, że nie da się jej wytworzyć sztucznie! Mimo setek tysięcy honorowych krwiodawców rozsianych po całej Polsce, nadal jest jej za mało. Nie bądźmy więc obojętni, bo być może kiedyś my sami albo ktoś nam bliski znajdzie się
w sytuacji, gdy czyjaś krew stanie się szansą na przeżycie!

Szydłowieccy strażacy chcąc podziękować Specjalistycznemu Szpitalowi MSWiA w Warszawie za uratowanie życia jednemu ze swoich kolegów, apelują w imieniu rodziny oraz całej braci strażackiej o wsparcie i udział w akcji krwiodawstwa. Mobilny punkt poboru  będzie dostępny dla wszystkich chętnych na Rynku Wielkim w Szydłowcu od godziny 9:00! Każda oddana jednostka będzie najlepszą możliwą formą podziękowania lekarzom tego szpitala i jednoczesnym daniem szansy na uratowanie życia i zdrowia innym potrzebującym! Gorąco zachęcamy!

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.