Koncerty

ZAMKOWE KINO PLENEROWE

22 lipca 2017 od: 21:30 do 22:30
Sowińskiego 2, Szydłowiec, szydłowiecki, mazowieckie
Szydłowieckie Centrum Kultury - Zamek

Szydłowieckie Centrum Kultury zaprasza do ZAMKOWEGO KINA PLENEROWEGO

Cykl plenerowych projekcji filmów na dziedzińcu i wyspie zamkowej rozpocznie się 22 lipca o godz. 21.30 komedią  Krzysztofa Lange pt. „SŁABA PŁEĆ?”.

Zośka (Olga Bołądź) jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia  udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka , silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek
i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.