KOMUNIKAT z dn. 17.03.2020 r. w sprawie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu szydłowieckiego (aktualizacja 26.03.2020)

 

 

W związku z ogłoszeniem Stanu Zagrożenia Epidemicznego w kraju komunikatem Ministerstwa Sprawiedliwości z dnia 12 marca 2020 r. dostępnym na stronie:

https://darmowapomocprawna.ms.gov.pl/pl/aktualnosci/news,14909,komunikat-w-zwiazku-z-zagrozeniem-covid-19.html

 

informujemy, iż  korzystanie z nieodpłatnych porad prawnych oraz porad obywatelskich na terenie Powiatu Szydłowieckiego od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania odbywać się będzie w godzinach pracy punktów (harmonogram dostępny pod adresem: http://www.bip.szydlowiecpowiat.akcessnet.net/index.php?idg=13&id=969&x=5

wyłącznie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (telefon, e-mail).

 

Aby uzyskać nieodpłatną pomoc prawną albo poradę obywatelską za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość należy przesłać do Starostwa Powiatowego w Szydłowcu:

  1. na adres e-mail: npp@szydlowiecpowiat.pl skan lub zdjęcie podpisanego oświadczenia wraz wnioskiem o potrzebie uzyskania porady, lub
  2. drogą pocztową na adres: Starostwo Powiatowe w Szydłowcu, Pl. M. Konopnickiej 7, 26-500 Szydłowiec wypełniony wniosek wraz z oświadczeniem

a następnie oczekiwać na umówienie porady.

 

Wzór oświadczenia wraz z wnioskiem o potrzebie uzyskania porady prawnej/obywatelskiej na odległość do pobrania tutaj:

http://www.bip.szydlowiecpowiat.akcessnet.net/index.php?idg=13&id=1130&x=7:

 

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (48) 617-70-96 lub e-mail: npp@szydlowiecpowiat.pl od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

 

 

Opublikowano: 17 marca 2020 12:32

Kategoria: Komunikaty i ogłoszenia

Wyświetleń: 406

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.