Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zleconego zadania publicznego z zakresu prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Szydłowieckim w 2019 roku

Opublikowano: 09 listopada 2018 12:05

Kategoria: Komunikaty i ogłoszenia

Załączniki:

Uchwała Nr 103/189/2018 Zarządu Powiatu w Szydłowcu z dnia 9 listopada 2018 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zleconego zadania publicznego z zakresu prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Szydłowieckim w 2019 roku

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zleconego zadania publicznego z zakresu prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Szydłowieckim w 2019 r.

Uchwała Nr 2/4/2018 Zarządu Powiatu w Szydłowcu z dnia 11 grudnia 2018 r. w sprawie wyboru oferty na realizację zadania publicznego z zakresu prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Szydłowieckim w 2019 r.

Wyświetleń: 507

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.