System Wczesnego Ostrzegania w Powiecie Szydłowieckim

uczestnicy spotkania

Dnia 6 maja 2016 r. w Starostwie Powiatowym w Szydłowcu odbyło się spotkanie robocze zespołu projektowego w sprawie projektu „Systemu Wczesnego Ostrzegania przed zjawiskami katastrofalnymi w Powiecie Szydłowieckim”.

W spotkaniu uczestniczył Włodzimierz Górlicki - Starosta, pracownicy Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu oraz Biura ds. Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego w Szydłowcu a także wójtowie gmin powiatu wraz z pracownikami merytorycznymi w/w projektu.

Podczas spotkania omówiono wszystkie kolejne etapy projektowe niezbędne do podpisania umowy z Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych.

Do końca 2016 roku System Wczesnego Ostrzegania zostanie zamontowany i uruchomiony w powiecie szydłowieckim.

27.04.2016 r. ukazała się lista rankingowa projektów dofinansowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego Priorytet V - "Gospodarka przyjazna środowisku" działanie 5.1 "Dostosowanie do zmian klimatycznych". Projekt powiatu szydłowieckiego został pozytywnie oceniony i otrzyma dotację w kwocie 300 000,00 zł co stanowi 80% wartości projektu.

 

PR.

ZK.

Opublikowano: 06 maja 2016 13:43

Kategoria: Inwestycje

Wyświetleń: 1147

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.