Remonty w "Sienkiewiczu"

W czasie ferii zimowych przeprowadzono remont w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu.     Wykonano generalny remont korytarzy w szkole, dwóch sal lekcyjnych i pokoju nauczycielskiego. Zakupiono 150 sztuk krzesełek składanych na świetlicę szkolną – mówi Karol Kopycki, dyrektor.

 

    Na korytarzach zostały wykonane i zamontowane ławeczki dla uczniów.Prace wykonano ze środków powiatu szydłowieckiego za 25 tys zł., pozostałe koszty wyniosły około 10 tys zł - Jak co roku w najbliższych dniach przeprowadzone będzie również czyszczenie korytarzy. Do końca maja 2010 roku wykonane zostaną nowe boiska szkolne. Dopełnieniem remontów w szkole byłaby wymiana drzwi sal lekcyjnych – dodaje dyrektor.
    Jednocześnie dyrektor szkoły czyni intensywne działania, aby w najbliższym czasie dokonać remont 3 sal lekcyjnych, poprawić dach po zalaniu, odbudować zewnętrzne schody w szkole z czerwonego piaskowca oraz wykonać dodatkowe wejście do pomieszczeń piwnicznych, gdzie obecnie na ukończeniu są prace remontowe z przeznaczeniem na sale do ćwiczeń.
    Będą też prowadzone działania upiększające: na stałe powieszone zostaną symbole narodowe, gabloty z informacjami związanymi z patronem szkoły oraz będzie zrobiona nowa oprawa sztandaru.
    Z wynikiem prac dyrektor zapoznał starostę Włodzimierza Górlickiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Marka Sokołowskiego.

Opublikowano: 26 lutego 2010 09:15

Kategoria: Inwestycje

Wyświetleń: 478

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.