Chodnik przy ulicy kolejowej

Nowe chodniki przy ul. Kolejowej to część inwestycji prowadzonej przez Powiat Szydłowiecki. Przebudowa drogi powiatowej nr 4015W Szydłowiec – Mirów Nowy – granica województwa jest realizowana w ramach programu ”Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 - 2011". Koszt inwestycji to ok. 3 mln zł.

 

    Zakończono pierwszy etap. Oprócz nowych chodników, ulica Kolejowa zyska nową nawierzchnię asfaltową. Na drodze powiatowej nr 4015, będą wyremontowane odcinki w Gąsawach Rządowych i od skrzyżowania z drogą gminną w Rogowie do skrzyżowania z drogą powiatową w Mirowie.
    Wykonawca - Świętokrzyskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „TRAKT” z Górek Szczukowskich, prace na drodze powiatowej, zakończy do 30 września 2010r.

Opublikowano: 05 lipca 2010 09:07

Kategoria: Inwestycje

Wyświetleń: 477

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.