Remont w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym

Na zlecenie Powiatu Szydłowieckiego, konsorcjum firm „Benart i Syn” z Radomia oraz SŁAW-BUD z Jastrzębii wykonają modernizację kotłowni węglowej na gazową w budynkach Zakładu Pielęgnacyjno–Opiekuńczego i Pogotowia Ratunkowego w Szydłowcu oraz termomodernizację budynku ZPO, do 15 września b.r. Oba budynki są zlokalizowane przy ul. Kolejowej 78.

 

    Zakład Pielęgancyjno–Opiekuńczy w Szydłowcu prowadzi całodobową opiekę, obejmującą świadczenia o charakterze pielęgnacyjnym, opiekuńczym i rehabilitacyjnym dla pacjentów, którzy nie wymagają leczenia szpitalnego, ale potrzebują rehabilitacji i opieki np. w wyniku odniesionych obrażeń w wypadku samochodowym. Zasięgiem swojej działalności obejmuje wszystkie gminy w powiecie szydłowieckim.
    Modernizacja budynku dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Opublikowano: 09 lipca 2010 09:06

Kategoria: Inwestycje

Wyświetleń: 485

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.