Cieplej w ZPO

Na zlecenie Powiatu Szydłowieckiego, konsorcjum firm „Benart i Syn” z Radomia oraz SŁAW-BUD z Jastrzębii wykonało modernizację kotłowni węglowej na gazową w budynkach Zakładu Pielęgnacyjno–Opiekuńczego i Pogotowia Ratunkowego w Szydłowcu wraz z termomodernizacją budynku ZPO. Oba budynki są zlokalizowane przy ul. Kolejowej 78. 

 

    26 października 2010r nastąpił odbiór prac, w którym uczestniczyli: Wicestarosta Roman Woźniak, przedstawiciele Starostwa Magdalena Kisiel i Ryszard Krzemiński, przedstawiciel SP ZZOZ Cezary Sierawski oraz przedstawiciel konsorcjum Maciej Benart i Inspektor Nadzoru Zygmunt Górski.
    Zakład Pielęgancyjno–Opiekuńczy w Szydłowcu prowadzi całodobową opiekę, obejmującą świadczenia o charakterze pielęgnacyjnym, opiekuńczym i rehabilitacyjnym dla pacjentów, którzy nie wymagają leczenia szpitalnego, ale potrzebują rehabilitacji i opieki np. w wyniku odniesionych obrażeń w wypadku samochodowym. Zasięgiem swojej działalności obejmuje wszystkie gminy w powiecie szydłowieckim.
    Modernizacja budynku dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Opublikowano: 27 października 2010 09:01

Kategoria: Inwestycje

Wyświetleń: 533

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.