Pogotowie Ratunkowe wkrótce przy ul. Staszica w Szydłowcu

Za dwa lata, w marcu, będziemy mieli bliżej do Pogotowia Ratunkowego w Szydłowcu. Trwają prace budowlane przy ul. Staszica.

 

    Obecny budynek pogotowia ratunkowego jest usytuowany daleko od miasta, dlatego Zarząd i Rada Powiatu w Szydłowcu, podjęli decyzję o przebudowie i rozbudowie budynku Przychodni Rejonowej przy ul. Staszica w Szydłowcu.
    Projekt przewiduje utrzymanie funkcji istniejącego obiektu przy ul. Staszica, jako budynku służby zdrowia, a także lokalizację gabinetów Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Szydłowcu (Przychodnia Rejonowa). Nowoprojektowane budynki mają zapewnić pomieszczenia niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szydłowcu.
    Celem przebudowy jest dostosowanie obiektu do wymogów technicznych i funkcjonalnych aktualnie obowiązujących zakłady opieki zdrowotnej. Przebudowa ma również na celu zwiększenie dostępności i jakości usług medycznych mieszkańcom Powiatu Szydłowieckiego.

Opublikowano: 13 kwietnia 2011 08:50

Kategoria: Inwestycje

Wyświetleń: 1068

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.