Nowy chodnik przy drodze powiatowej Majdów-Ciechostowice

W ramach kolejnych inwestycji powiatu szydłowieckiego, w środę 26 października Komisja w składzie: Roman Woźniak – wicestarosta, Monika Stanik – członek Zarządu Powiatu w Szydłowcu, Marek Ruszczyk – Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych, Ryszard Krzemiński – pracownik Starostwa Powiatowego w Szydłowcu, dokonała odbioru nowowybudowanego chodnika przy drodze powiatowej Nr 4019W Majdów-Ciechostowice.

 

Budowa chodnika o długości 650 m przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Majdowa i Ciechostowic, a w szczególności dzieci uczęszczających do szkoły w Majdowie.
    Zadanie zrealizował Zakład Robót Melioracyjnych, Wodno-Kanalizacyjnych i Drogowych „MELWOD II” z Szydłowca wyłoniony w trybie przetargu nieograniczonego. Koszt inwestycji wyniósł ponad 208 000 zł.

 

Opublikowano: 28 października 2011 08:44

Kategoria: Inwestycje

Wyświetleń: 526

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.