Termomodernizacja budynku Starostwa

We wrześniu 2014r. Powiat Szydłowiecki zakończył termomodernizację budynku Starostwa Powiatowego w Szydłowcu przy ul. Kościuszki 170.

 

W ramach zadania przeprowadzona została termomodernizacja w/w obiektu wraz z elewacją z tynku, wymianą stolarki okiennej i drzwiowej oraz robotami towarzyszącymi.


Odbioru zakończonej inwestycji dokonała komisja: Wicestarosta Powiatu Roman Woźniak wraz z pracownikami Starostwa Powiatowego Magdaleną Kisiel i Ryszardem Krzemińskim przy udziale Rafała Kowalika Inspektora Nadzoru oraz Sławomira Fokta przedstawiciela wykonawcy Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego „TERMO-BUD” Agata Fokt z Radomia.


Termomodernizacja budynku Starostwa przy ul. Kościuszki 170 Etap I dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 23 910, 00 zł.


Termomodernizacja budynku Starostwa przy ul. Kościuszki 170 Etap I dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie pożyczki, w kwocie 47 821,00 zł.
 

 

PR.

Opublikowano: 02 października 2014 23:39

Kategoria: Inwestycje

Wyświetleń: 567

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.