Dom Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” w Łaziskach po remoncie

Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta w Łaziskach

W Łaziskach, w Domu Pomocy Społecznej Dom Kombatanta zakończył się remont, na który Powiat Szydłowiecki w tym roku uzyskał dofinansowanie z Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej.

20 listopada 2017r. odbył się odbiór robót budowlanych.

Komisja w składzie: Magdalena Kisiel – Przewodnicząca komisji, Sylwia Pietras- Wolska i Ryszard Krzemiński – pracownicy Starostwa przy udziale Andrzeja Mularczyka- Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Łaziskach,  Pawła Grzybowskiego przedstawiciela firmy INTERBUD (wykonawcy) i Rafała Kowalika inspektora nadzoru, dokonała końcowego odbioru robót - prac remontowych na terenie DPS w Łaziskach.

Prace polegały na: wymianie stolarki drzwiowej, wymianie posadzek, kostki brukowej oraz remoncie podjazdów dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, balkonikach, kulach, laskach itp.. Wszystkie wymienione prace były niezbędne do prawidłowego funkcjonowania placówki, której mieszkańcami są osoby niepełnosprawne.

Dom Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” w Łaziskach przeznaczony jest dla osób przewlekle somatycznie chorych oraz dla osób w podeszłym wieku, dlatego tak ważny jest przeprowadzany remont, po którym placówka stanie się przyjaźniejsza i bardziej dostępna.

 

 

Całość inwestycji została zrealizowana na kwotę 484 063,77 zł, z czego 50%
Powiat Szydłowiecki pozyskał z Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej.


 

PR.

Opublikowano: 01 grudnia 2017 08:43

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1253

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.