Kolejna inwestycja zakończona

budynek po termomodernizacji

W listopadzie 2016 roku Powiat Szydłowiecki zakończył inwestycję pn: „Termomodernizacja budynku Zarządu Dróg Powiatowych w Szydłowcu  przy ul. Kolejowej 78”.  

W ramach zadania przeprowadzona została termomodernizacja w/w obiektu wraz z elewacją z tynku, wymianą stolarki okiennej i drzwiowej oraz robotami towarzyszącymi.
Odbioru zakończonej inwestycji w dniu 07 grudnia dokonała komisja: Roman Woźniak, Wicestarosta wraz z pracownikami Starostwa Powiatowego przy udziale Zygmunta Górskiego Inspektora Nadzoru oraz Huberta Olejarza Właściciela Firmy Usługowej „Freedom” ze Skarżyska- Kamiennej- wykonawcy inwestycji.


Termomodernizacja budynku Zarządu Dróg Powiatowych w Szydłowcu dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie pożyczki w kwocie 106 121,54  zł.

 

tablica_zdp.jpg


PR.

Opublikowano: 09 grudnia 2016 08:33

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1548

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.