„Szydłowiecka Kuźnica Szachowa” ZAPRASZA NA ZAJĘCIA

„Szydłowiecka Kuźnica Szachowa” zaprasza na zajęcia

 

Klub Sportowy ALTERNATYWA w Szydłowcu wznawia po wakacyjnej przerwie treningi szachowe z cyklu „Szydłowiecka Kuźnica Szachowa”.

 

Zajęcia odbywać się będą (tradycyjnie) w każdą środę, w szydłowieckim zamku – pierwsze  z nich już 5 października od godz. 17.00

Treningi będą zorganizowane w formie cotygodniowych, dwugodzinnych spotkań, do udziału w których zapraszamy przede wszystkim dzieci
i młodzież szkolną – zachęca w imieniu Zarządu Klubu ALTERNATYWA Wojciech Bednarczyk, dodając, że w ramach zajęć pozalekcyjnych zostanie zorganizowana  nauka podstaw gry w szachy oraz treningi w zakresie „dla początkujących”. W programie zajęć przewidziane są także pewne formy sportowej rywalizacji, m.in. turnieje szachowe z nagrodami i upominkami dla zawodników.

W spotkaniach mogą wziąć udział również dorośli sympatycy szachów – amatorzy i zawodnicy zrzeszeni w klubach, a także rodzice i opiekunowie dzieci uczestniczących w naszym projekcie. Słowem - wszyscy, którym bliska jest idea popularyzacji szachów w Szydłowcu i poza nim. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu – 600 792 851.

 

a.KS

Opublikowano: 20 września 2016 07:57

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 763

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.