Studniówka 2016: Tak bawili się uczniowie "Sienkiewicza" i "KOPu"

W ostatnią sobotę stycznia (31.01) szydłowieccy maturzyści bawili się na swoich balach studniówkowych.

Na sto dni przed maturą, uczniowie Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza, swój jeden z najważniejszych balów w życiu zorganizowali w sali bankietowej w Chustkach. W tym wyjątkowym wieczorze młodzieży towarzyszyła dyrekcja szkoły, wychowawcy, nauczyciele oraz rodzice. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: starosta szydłowiecki Włodzimierz Górlicki, przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Bezpieczeństwa Rady Powiatu w Szydłowcu Krzysztof Parszewski i naczelnik wydziału Zdrowia, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Szydłowcu Joanna Strzelecka.

Maturzyści z "Sienkiewicza" tradycyjnie bawili się w murach szkoły.
Otwarcie balu odbyło się o godzinie 19.00. W części oficjalnej przedstawiciele uczniów - w imieniu maturzystów - wyrazili szczególne podziękowania dla wychowawców, nauczycieli, rodziców oraz dyrekcji. Nie zabrakło przemówień przedstawicieli Rady Rodziców, dyrektora szkoły i zaproszonych gości, wśród których byli przedstawiciele powiatu szydłowieckiego: starosta Włodzimierz Górlicki, przewodnicząca Rady Powiatu w Szydłowcu Anita Gołosz, sekretarz Krzysztof Bernatek, a także burmistrz Szydłowca Artur Ludew. W oficjalnych wystąpieniach życzono uczniom przede wszystkim pomyślności na maturach, ale – z uwagi na atmosferę i charakter balu – skupiono się głównie na dobrej zabawie.

 

a.KS

Opublikowano: 30 stycznia 2016 23:50

Kategoria: Aktualności

Studniówki 2016

Wyświetleń: 2517

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.