Międzynarodowy XI Szachowy Memoriał Mirosława Aleksandrowicza. ZAPROSZENIE.

szachy

Klub Sportowy „Alternatywa” w Szydłowcu zaprasza na międzynarodowy XI Szachowy Memoriał Mirosława Aleksandrowicza. Imprezę zorganizowano pod patronatem Starosty Szydłowieckiego i przy udziale środków Powiatu Szydłowieckiego.

W niedzielę 4 października, od godz. 10.00, w Zajeździe „OLEŃKA” w Baraku odbędzie się jedenasta edycja sztandarowego projektu K.S. „Alternatywa” w Szydłowcu – indywidualnego turnieju szachowego o nagrodę Starosty Szydłowieckiego. Rozgrywki w – tradycyjnie już, międzynarodowej obsadzie i zgłoszonego do oceny Międzynarodowej Federacji Szachowej FIDE poprowadzą: sędzia międzynarodowy Jacek Sieczkowski (arbiter główny) i sędzia klasy okręgowej Wojciech Bednarczyk (pomocniczy - rundowy). Fundatorami nagród są Powiat Szydłowiecki, Klub Sportowy „Alternatywa” oraz Hotel „Oleńka”. Do wygrania pamiątkowe tabliczki (wykonane przez „Error Studio” w Szydłowcu), karty podarunkowe popularnych sieci handlowych, upominki od sponsorów oraz gadżety klubowe K.S. Alternatywa.

Turniej otwarty dla wszystkich chętnych. Szczegółowy komunikat na:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2020/ti_3104/

 

Zapraszam serdecznie

Prezes K.S. Alternatywa – Wojciech Bednarczyk

 

 

Turniej jest zorganizowany w ramach zadania "Szydłowiecka Inicjatywa Szachowa – „Szachy Łączą Pokolenia” współfinansowanego ze srodków otrzymanych od Powiatu Szydłowieckiego.



I.P.S.

 

Opublikowano: 01 października 2020 07:30

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 118

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.