Malowanie pośród drzew – Dzień Dziecka w ParkuZ okazji Dnia Dziecka Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek serdecznie zaprasza na familijny plener malarski – "MALOWANIE POŚRÓD DRZEW"

Będzie to znakomita okazja, aby aktywnie spędzić czas z rodziną i świetnie się bawić. Specjalnie dla Was przygotujemy stanowiska z wszystkimi niezbędnymi akcesoriami takimi jak: pędzle, farby i „ekosztalugi".

Stanowiska plenerowe będą rozmieszczone na terenie całego parku, w odpowiednich odległościach. Wam pozostaje zabrać ze sobą dobry humor, uśmiech i głowy pełnych pomysłów!

Wszystkie prace wykonane podczas pleneru zostaną sfotografowane i udostępnione w formie galerii na stronie internetowej sckzamek.pl oraz na naszym profilu facebook’owym.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w najbliższy poniedziałek 1 czerwca. Będziemy na Was czekać w Parku Radziwiłłowskim w godzinach 15:00 – 19:00.

Uwaga! Pamiętajcie o zabraniu ze sobą podstawowych środków ochrony osobistej oraz o przestrzeganiu wymogów reżimu sanitarnego. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, wydarzenie odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy na naszym profilu facebook’owym.

Do zobaczenia!

 

 

Opublikowano: 01 czerwca 2020 08:10

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 172

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.