Potrzebujesz mapę zasadniczą lub wypis z rejestru gruntów –zamów bez wychodzenia z domu

 

Starosta Szydłowiecki informuje, że od połowy kwietnia br. dostępna jest możliwość składania wniosków o udostępnienie danych z powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, w tym ewidencji gruntów i budynków (m.in. mapy zasadniczej, mapy ewidencji gruntów, dokumentów wchodzących w skład operatów technicznych, rejestru cen i wartości nieruchomości, wypisów i wyrysów z rejestru gruntów).

Celem złożenia wniosku należy przejść na stronę:
http://szydlowiecpowiat.geoportal2.pl/
i kliknąć w zakładkę "Udostępnienie materiałów z zasobu".

Logowanie w module jest bezpłatne, wymagany jest tylko adres email (bez podpisu elektronicznego). Jedynie do wniosku o wypis z rejestru gruntów wymagana jest pełna autoryzacja poprzez profil zaufany.

Informujemy również, że została uruchomiona możliwość płatności internetowych Paybynet w module udostępniania danych z powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w Geoportalu Powiatu Szydłowieckiego.

Zastosowane narzędzia ułatwią i usprawnią obsługę osób indywidualnych i firm, a także zredukują potrzebę wizyt w urzędzie.

 

 

Opublikowano: 27 maja 2020 11:08

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 447

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.