GEOPORTAL POWIATU SZYDŁOWIECKIEGO - uruchomiono nowe funkcjonalności

Możliwość składania wniosków o udostępnienie danych z powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, w tym ewidencji gruntów i budynków (m.in. mapy zasadniczej, mapy ewidencji gruntów, dokumentów wchodzących w skład operatów technicznych, rejestru cen i wartości nieruchomości, wypisów i wyrysów z rejestru gruntów) – to nowe funkcjonalności jakie zostały uruchomione w Geoportalu Powiatu Szydłowieckiego.

Dla Wykonawców prac geodezyjnych udostępniono również możliwość składania operatów technicznych w wersji elektronicznej.

Jak informuje Geodeta Powiatowy i Naczelnik Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości Katarzyna Szałach - takie narzędzia ułatwią i usprawnią obsługę osób indywidualnych i firm, a także zredukują potrzebę wizyt w urzędzie.

 

Celem złożenia wniosku należy przejść na stronę:
http://szydlowiecpowiat.geoportal2.pl/
i kliknąć w zakładkę "Udostępnienie materiałów z zasobu".

 
Na stronie
https://www.geoportal2.pl/pl/instrukcje/udostepnianie-materialow-zasobu"
znajduje się instrukcja założenia konta.

Zostały również podjęte kroki do uruchomienia możliwości szybkich płatności internetowych dla Starostwa Powiatowego w Szydłowcu, licząc, że i to rozwiązanie zostanie dodane do Geoportalu w niedługim czasie.

 

 geoportal.png

 

 

 

 

Opublikowano: 16 kwietnia 2020 11:45

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 3145

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.