„Siebie nie truję - innych uświadamiam i szanuję”. ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

 

Serdecznie zapraszamy dyrektorów szkół, psychologów, pedagogów, nauczycieli na konferencję z zakresu profilaktyki uzależnień „Siebie nie truję - innych uświadamiam i szanuję”.

To siódma konferencja, a druga profilaktyczna organizowana przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu wspólnie z Powiatem Szydłowieckim. Współorganizatorem tegorocznej konferencji jest Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu oraz  Szydłowieckie Centrum Kultury – ZAMEK i Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu.

W programie konferencji między innymi o projekcie profilaktycznym realizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji z siedzibą w Radomiu, projekcja filmu profilaktycznego ,,Zdążyć”, który powstał w ramach projektu oraz rozmowa z reżyserem. Przedstawiciel Policji przedstawi wybrane uwarunkowania Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, a Pani Mirosława Grzeszczyk, która jest na co dzień terapeutą uzależnień zapozna Państwa ze skutkami zażywania narkotyków i dopalaczy.

Do tej pory w ramach współpracy MSCDN Wydział w Radomiu i Powiatu Szydłowieckiego odbyło się sześć konferencji:

  • w kwietniu 2014 roku w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku - „ZNACZENIE EDUKACJI REGIONALNEJ W KSZTAŁTOWANIU POCZUCIA TOŻSAMOŚCI I WIĘZI Z MAŁĄ OJCZYZNĄ”,
  • w kwietniu 2015 roku w Szydłowieckim Centrum Kultury – ZAMEK – „DZIEDZICTWO KULTUROWE REGIONU W EDUKACJI”
  • w czerwcu 2016 roku w Szydłowieckim Centrum Kultury – ZAMEK – „MIĘDZY WOLNOŚCIĄ A UZALEŻNIENIEM”
  • w listopadzie 2017 roku w Szydłowieckim Centrum Kultury – ZAMEK – „EFEKTYWNA TERAPIA SZANSĄ DLA DZIECKA Z DIAGNOZĄ AUTYZMU /ZESPOŁU ASPERGERA”
  • w styczniu 2018 roku w Zespole Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu - „EFEKTYWNA TERAPIA SZANSĄ DLA DZIECKA Z DIAGNOZĄ AUTYZMU /ZESPOŁU ASPERGERA” (II konferencja poszerzona o część warsztatową)
  • w październiku 2018 roku w Szydłowieckim Centrum Kultury – ZAMEK - „DZIEDZICTWO KULINARNE REGIONU W EDUKACJI”

 

Zapisy na tegoroczną konferencję na stronie MSCDN Wydział w Radomiu.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego - link poniżej.

https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/16987/o//w/Radom

 

zaproszenie_a3page001.jpg

 

 

 

Opublikowano: 09 marca 2020 07:46

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Plakat informacyjny [354.16 KB]

Wyświetleń: 411

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.