Dotacje dla kół gospodyń wiejskich

Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego  i o  wolontariacie na realizację zadań publicznych Województwa Mazowieckiego w 2020 roku w obszarze „ Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych” zadanie: „Wspieranie rozwoju gospodyń aktywnych społecznie”.

Celem zadania jest aktywizacja i rozwój kobiet  w środowisku wiejskim oraz integracja społeczności wiejskich na Mazowszu, poprzez doposażenie organizacji, w których działają gospodynie w niezbędny sprzęt.

Maksymalna kwota dofinansowania jaką można uzyskać to 5.000 zł.

W związku z dużym zainteresowaniem uzyskaniem tego rodzaju wsparcia wśród społeczności gmin i powiatów naszego subregionu, serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno – szkoleniowe prowadzone przez Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, w dniu 5 marca (czwartek) o godz. 10.00, w Delegaturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Radomiu, ul. Kościuszki 5a, w sali konferencyjnej na parterze.

Prosimy o poinformowanie zainteresowanych organizacji z Państwa terenu o planowanym spotkaniu. Razem przyczyńmy się do zwiększenia możliwości uzyskania wsparcia przez aktywne kobiety z kół gospodyń wiejskich, które obecnie przeżywają prawdziwy rozkwit.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu: http://www.dialog.mazovia.pl/wspolpraca/konkursy-ofert?kid=47

 

Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie swojego udziału pod nr tel.: 48 368 29 67, 48 368 29 63 lub e-mail: adam.kuszewski@mazovia.pl, kamila.zak-skrzeczynska@mazovia.pl do dnia
4 marca 2020 r.

 

Opublikowano: 03 marca 2020 08:00

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

uchwała ZWM [203.19 KB]

zasady przyznawania dotacji 2020 [1.29 MB]

zalacznik_nr_1_-_ogloszenie_otwartego_konkursu [36.52 KB]

oferta_wzor [49.46 KB]

Wyświetleń: 355

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.