Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa – dotacja dla Powiatowej Biblioteki Publicznej w Szydłowcu

 

W 2019 roku Powiatowa Biblioteka Publiczna w Szydłowcu otrzymała dotację  na realizację zadania w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa.

Dzięki otrzymanym środkom, w kwocie 4000 zł, biblioteka wzbogaciła swój księgozbiór o 156 woluminów. Zakupiono nowości z zakresu literatury pięknej dla dorosłych, literaturę faktu, wydawnictwa o charakterze informacyjnym, a  także pozycje dla dzieci i młodzieży.

Zadanie zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.


dotacja.jpg

Opublikowano: 30 stycznia 2020 12:04

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 298

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.