Mundurówka w górach

Uczniowie pierwszych klas o profilu policyjnym z Zespołu Szkół im. KOP w Szydłowcu, w dniach 7-10 stycznia br. uczestniczyli w obozie zimowym w Murzasichlu koło Zakopanego.

Głównym celem wyjazdu była nauka jazdy na nartach. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczestnicy obozu poznali podstawy poruszania się na deskach. Można było również spróbować swoich sił na pobliskim lodowisku. Wieczorem był czas na skosztowanie regionalnych potraw w pobliskiej karczmie. W kolejnym dniu wszyscy uczestniczyli w góralskim kuligu zakończonym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Wędrówka piesza na Gubałówkę i uroczysta kolacja z zabawą w góralskim szałasie to następny dzień obozu. Na zakończenie wizyta w aqua parku w Zakopanem, a w drodze powrotnej zwiedzanie zamku w Niedzicy. Cztery dni dobrej zabawy w pięknej scenerii polskich gór. Organizatorem obozu był Robert Wyciszkiewicz, a funkcję opiekunów pełnili Artur Wiśniewski i Jarosław Ruzik.

Opublikowano: 13 stycznia 2020 07:59

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 296

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.