KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY finału powiatowego w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych

sztafeta w biegach przełajowych


W piątek 27 września na stadionie MKS „Szydłowanka” w Szydłowcu odbędzie się finał powiatowy szkół podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych.

Na godzinę 9:30 zaplanowano przyjazd ekip szkół podstawowych (rocznik 2007-2008), po czym odbędzie się weryfikacja zawodników. Klasy VII i VIII PSP (rocznik 2005 -2006) zaproszone są na godzinę 11:00. Reprezentanci młodszych klas będą rywalizować w sztafecie 10 x 800 metrów, zaś dla starszych biegaczy – zarówno dziewcząt jak i chłopców, dziesięciokrotny dystans w sztafecie będzie zwiększony do 960 metrów.

Kwestie techniczne przeprowadzenia zawodów zawarte są w KOMUNIKACIE ORGANIZACYJNYM wydanym przez Powiatowego Koordynatora ds. Sportu i Kultury Fizycznej (w załączniku)

 

Opublikowano: 25 września 2019 11:17

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY [99.13 KB]

Wyświetleń: 319

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.