Koncert zespołów ZWIERZĘ NATCHNIONE oraz SONIC HRMN. Zaproszenie.

plakat informacyjny

Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek serdecznie zaprasza na koncert zespołów ZWIERZĘ NATCHNIONE oraz SONIC HRMN.

 

            Zwierzę Natchnione to zespół, którego muzyka określana jest najczęściej mianem neofolku, pagan folku, muzyki dawnej, czy też poezji śpiewanej. Pojawiają się w niej elementy ambientu i industrialu. Zwierzę Natchnione wykonuje muzykę w klimacie mistyczno-folkowym, pełnym smętnych gawęd, pradawnych rytuałów i transowych zapętleń. Teksty to opowieści o przyrodzie, jej cyklach i zależnościach, o nieuchronności śmierci i niezwykłości życia.

 

            Sonic Hrmn– solowy projekt Radosława Hermana, inspirowany muzyką nastoletnich lat, do której chętnie wraca i rozwija na swój sposób: post punkiem, zimną falą, noisem oraz muzyką eksperymentalną. Najnowsza płyta dotyczy tematyki rozpadu oraz powrotu i utrzymana jest w stylu melancholijnym.

 

            Zapraszamy w piątek 11 maja o godzinie 19:00 do Sali Kameralnej szydłowieckiego zamku.

 

 

RI.

Opublikowano: 07 maja 2019 08:27

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 344

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.