Guzowianki z kolejnym sukcesem. Pół miliona wyświetleń teledysku „Czerwone Jagody”

 

Zespół Ludowy Guzowianki, to intrygujące połączenie młodzieżowego wigoru z ludowym brzmieniem. Ta ciekawa mieszanka zdobywa coraz większe uznanie odbiorców, czego efektem jest kolejny spektakularny wynik wyświetleń w serwisie YouTube.

Powstały w maju tego roku teledysk do coveru legendarnej piosenki pt. „Czerwone Jagody”, odtworzono już PÓŁ MILIONA RAZY!

Instrumenty zapewniła Kapela Jacka Bursy, a dodatkowe autorskie zwrotki napisał Rafael Rakowsky. Audio zostało nagrane przez Piotra Nowakowskiego w Studio.


Liderka formacji Wiola Fijałkowska, która stoi za odnowionym aranżem, po osiągnięciu kolejnego progu internetowej popularności, skomentowała to następująco:

Mamy nadzieję, iż nasz sukces wpłynie na rozszerzenie zainteresowania muzyką ludową i powrotem do niej. Do muzyki zakorzenionej w naszych dziadkach i pradziadkach. Przepiękne obrazy nagrał nam Rafał Sadowski z PR Studio, który również wyreżyserował klip. Malownicze plenery zostały nagrane w Powiecie Szydłowieckim oraz w Muzeum Wsi Radomskiej, dzięki uprzejmości Pani Ilony Jaroszek-Nowak. Stroje w teledysku zostały użyczone przez Centrum Kultury - Zamek. Do teledysku zaproszono wielu gości: m.in. gitarzystę Bartka Czubaka, rysownika Grzegorza Bronberga, rzeźbiarza, artystę Bogdana Wiązowskiego i innych. Mamy nadzieje, iż państwo na stałe będą naszym partnerem medialnym, by promować nie tylko muzykę ludową, ale i region radomsko-szydłowiecki.

Pozdrawiamy gorąco i dziękujemy za wsparcie

GuzowiankiTych z Państwa, którzy jeszcze nie widzieli teledysku, zachęcamy do jego obejrzenia:

 


Opublikowano: 13 września 2018 15:23

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 520

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.