"NAD WSZYTKO KOCHANIE". Guzowianki zaprezentują nowy teledysk

Poznaliśmy już historię "Lubego i Lubej". W pamięci pozostają dźwięczne nuty pozostałych realizacji Młodzieżowego Zespołu Ludowego "Guzowianki", takich jak: Muzyko, Muzyko, Pod zielonym dębem, czy ostatnio cover Czerwone jagody.

 

Najnowszy  klip  zatytułowany „Nad wszytko kochanie” odpowiada o zakazanej miłości Kasi i Jasia. Czy historia zakończy się happy endem? - będzie można przekonać się już w najbliższy czwartek 30 sierpnia o godzinie 18.

Autorem tekstu jest Marek Mioduszewski, za muzykę odpowiada Wioleta Fijałkowska. Utwór został nagrany i zaaranżowany przez Kamila Gorazińskiego w studio Combo w Wierzbicy. Teledysk wyreżyserował Rafał Sadowski z PR Studio.

– W realizację teledysku zaangażowanych zostało wiele wspaniałych osób, o których opowiemy po premierze – informuje kierowniczka zespołu Wioleta Fijałkowska, i dodaje, że inicjatywa została dofinansowana ze środków Powiatu Szydłowieckiego, dzięki czemu, członkowie zespołu uczestniczyli w zajęciach wokalnych oraz zajęciach z emisji głosu.

 Czekamy na efekty pracy, tymczasem do obejrzenia kilka zdjęć z planu:

 

img_20180725_174728.jpg

img_20180725_172957.jpg

img_20180823_124822.jpg

img_20180814_173342~2.jpg

 

 

 

 

 

Opublikowano: 25 sierpnia 2018 19:36

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 840

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.