Myśliwi z darem życia: DARZ BÓR - DASZ KREW

 

Ogólnopolska akcja DARZ BÓR - DASZ KREW zorganizowana pod patronatem Narodowego Centrum Krwi i Polskiego Związku Łowieckiego to dar polskich myśliwych dla osób potrzebujących. Akcja rozpoczęła się na terenie działalności radomskiego Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego 9 sierpnia w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu.

Wśród uczestników byli również myśliwi z ziemi szydłowieckiej, których obwody łowieckie znajdują się na terenie powiatu szydłowieckiego. Koordynatorem akcji był Hubert Ogar z Koła Łowieckiego Soból w Szydłowcu i współkoordynatorem Moniką Szymkiewicz z Koła Łowieckiego Szarak, wśród myśliwych honorowo oddających krew obecni byli również Paweł Wudarczyk z Koła Łowieckiego Bażant oraz sokolnik Ireneusz Król. 

W akcji mogą uczestniczyć nie tylko myśliwi również ludzie dobrego serca. Każda osoba, która chce wesprzeć tę inicjatywę, proszona jest o podanie w momencie rejestracji hasła „Darz Bór – Dasz Krew”.

 

naglowenk.jpg

Opublikowano: 10 sierpnia 2018 12:42

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 648

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.