Zamkowe Kino Letnie – "BFG. BARDZO FAJNY GIGANT"

 

Burmistrz Szydłowca i Szydłowieckie Centrum Kultury - Zamek, zapraszają najmłodszych widzów i wszystkich chętnych, na ostatnią w tym roku projekcję filmową w ramach ZAMKOWEGO KINA LETNIEGO. Na dziedzińcu zamkowym zrobi się naprawdę magicznie za sprawą filmu fantasy pt. "BFG: BARDZO FAJNY GIGANT" w reżyserii Stevena Spielberga.
    

To historia małej dziewczynki z sierocińca i tajemniczego Olbrzyma, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. W środku nocy, gdy wszyscy ludzie śpią w najlepsze, mroczne istoty wychodzą z ukrycia i przejmują na kilka chwil cały świat. Takie historie od dziecka słyszała rezolutna dziesięciolatka o imieniu Sophie. Nic więc dziwnego, że kiedy dziewczynka pewnej nocy nie mogła zasnąć, wstała z łóżka, założyła okulary i wychyliła się przez okno, by ujrzeć rzeczywistość w poświacie księżycowego blasku. Znana jej dobrze ulica dziś wyglądała jakoś inaczej. Jak potoczą się losy Sophie, dowiecie się podczas projekcji.

Zapraszamy 19 sierpnia 2018 o godz. 20:30 na dziedziniec zamkowy. Wstęp wolny.

W przypadku deszczu projekcja odbędzie się w sali kameralnej.

Opublikowano: 16 sierpnia 2018 11:54

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 282

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.