Czekam na wiatr... Relacja z recitalu Aleksandry Brzeźniak

 

W sobotni wieczór 28 lipca w Szydłowieckim Centrum Kultury - Zamek, odbył się recital Aleksandry Brzeźniak, aktorki Teatru Poezji i Muzyki "U Radziwiłła", obecnie studentki rusycystyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Podczas koncertu zatytułowanego "Czekam na wiatr...", można było usłyszeć m.in. rosyjskojęzyczne utwory Anny German i Poliny Gagariny oraz polskie przeboje muzyki rozrywkowej i alternatywnej, takie jak "Ostatni" Edyty Bartosiewicz czy "Moja i twoja nadzieja" zespołu Hey.

 

 

recital2.jpg

 

Ola zaśpiewała także przedwojenny szlagier Hanki Ordonówny "Miłość ci wszystko wybaczy". W repertuarze nie mogło również zabraknąć  utworu pt. "Krakowski Spleen", z którego zaczerpnięty został tytuł koncertu i którym Aleksandra uczciła w sobotę pamięć o zmarłej wokalistce zespołu Maanam - Korze. Podczas recitalu gościnnie wystąpiła Natalia Bielecka, która wykonała utwory "Remedy" Adele i "Sweet creature" Harrego Styles'a. Po raz kolejny młode wokalistki dostarczyły szydłowieckiej publiczności wielu wzruszeń, serwując słuchaczom dawkę wspaniałej muzyki. Scenariusz i reżyseria - Sława Lorenc Hanusz.

 

 

recital3.jpg

 

Fot. W. Wismont

Opublikowano: 02 sierpnia 2018 12:45

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 216

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.