Egzamin na kartę rowerową

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu przeprowadzili egzamin na kartę rowerową. Oceniali wiedzę i umiejętności młodych cyklistów z Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Łaziskach, którzy wykazali się znajomością zasad i przepisów ruchu drogowego.

Dzieci, po napisaniu testu ze znajomości zasad i przepisów ruchu drogowego przystąpili do części praktycznej, podczas której pod okiem funkcjonariuszy pokonywali przygotowany tor przeszkód. Wszyscy egzamin ukończyli z wynikiem pozytywnym.

Egzamin został przeprowadzony w ramach akcji prewencyjnej ”Kręci mnie Bezpieczeństwo” przez policjantów z  Zespołu Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii szydłowieckiej komendy

Opublikowano: 27 lipca 2018 09:56

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 237

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.