Powiatowe obchody Święta Policji w Szydłowcu


W piątek 20 lipca policjanci z szydłowieckiej komendy obchodzili swoje święto.

Punktualnie o godz. 13:30 U w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Szydłowcu rozpoczęła się uroczysta zbiórka z okazji 99. rocznicy powstania Policji Państwowej oraz powiatowego Święta Policji.

Podczas uroczystości wręczane zostały akty mianowania na wyższe stopnie służbowe dla osiemnastu policjantów szydłowieckiej komendy. Następnie Komendant Powiatowy Policji w Szydłowcu mł. insp. Jacek Różański pogratulował awansowanym i z okazji Święta Policji złożył wszystkim serdeczne życzenia, które skierował również do bliskich funkcjonariuszy i pracowników Policji.

Wyrazy uznania i zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom policjantom i pracownikom złożyli również przedstawiciele władz samorządowych. Starosta szydłowiecki Włodzimierz Górlicki oprócz życzeń i gratulacji, na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Szydłowcu mł. insp. Jacka Różańskiego przekazał okolicznościową plakietę ze srebra z herbem Powiatu Szydłowieckiego w dowód uznania dla Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu. Uzasadnieniem honorowego wyróżnienia jest zaangażowanie, profesjonalizm i skuteczność w działaniach na rzecz zwiększania bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Szydłowieckiego oraz odpowiedzialne wypełniania służby wobec społeczeństwa i odwagę w gotowości niesienia pomocy innym.

Życzenia i podziękowania przekazali również przewodnicząca Rady Powiatu Anita Gołosz, burmistrz Szydłowca Artur Ludew oraz obecni na uroczystości wójtowie – Artur Siwiorek i Waldemar Sowiński.

Opublikowano: 27 lipca 2018 10:40

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 341

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.