8 Dzień Jagody w Sadku

 

Smakoszy owoców leśnych i nie tylko, zapraszamy w sobotę 21 lipca o godzinie 15:00 do Świetlicy Wiejskiej w Sadku, na ósmą edycję Dnia Jagody. Od godziny 14:00 będą przyjmowane konkursowe wyroby oraz wypieki z jagód. O 15:15 dojdzie do oceny zgłoszonych smakołyków, po której zostaną wręczone nagrody. O 15:30 rozpoczną się zmagania sportowe. Uczestnicy będą rywalizować w następujących konkurencjach: rzut piłką do kosza, przeciąganie liny, bieg w szpilkach, bieg parami, podnoszenie ciężarka i hula hop na czas. O 16:00 zaprezentują się dwa zespoły ludowe: "Kumosie" i "Cembrzanki". Po nich o godzinie 17:00 pojawi się kapela "Guzowianki". O godzinie 18:00 zostaną wyróżnieni Ci, którzy najlepiej poradzili sobie z wysiłkiem fizycznym. 30 minut później na scenie pojawią się Natalia Bielecka, Klaudia Dróżdż i Justyna Rochniak. Na 20:00 zaplanowana jest dyskoteka pod gwiazdami.

Organizatorami imprezy są: Rada Sołecka, Szydłowieckie Centrum Kultury - Zamek, Świetlica Wiejska w Sadku oraz Stowarzyszenie "Nasza Wieś".

Zachęcamy do udziału!

Opublikowano: 13 lipca 2018 09:31

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 379

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.