"Azyl P. i Przyjaciele" w 100-lecie Niepodległości, już w sobotę!

 

Od wyjątkowego muzycznego wydarzenia, jakim bez wątpienia będzie koncert formacji Azyl P., dzieli nas zaledwie 5 dni! W najbliższą sobotę 14 lipca o godzinie 20:00, szydłowiecka grupa razem z Maciejem Silskim, Anią Brachaczek, Titusem oraz Juanem Carlosem Cano, wykona swoje największe przeboje. Basista zespołu Dariusz Grudzień zapowiada, że publiczność może się spodziewać kilku niespodzianek. Przypominamy, iż tym koncertem wszyscy uczcimy setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji zostaną wypuszczone biało-czerowne balony. Przed występem głównym publiczność rozgrzewać będzie zespół Atom Heart, który w 2016 roku zaprezentował się naszej widowni w czasie Festiwalu "Rock na Zamku".

Akredytację dla mediów można odbierać od 10 lipca w pokoju Wydziału Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Szydłowcu. Mieści się on pod numerem 312, na III piętrze. W razie dodatkowych pytań, prosimy wszystkich zainteresowanych o kontakt pod numerem +48 (617 70 81).

 

 koncert_azyl_p_i_przyjaciele.jpg

 

 

Opublikowano: 09 lipca 2018 13:23

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 466

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.