W Starostwie Powiatowym zapłacisz kartą!

Terminal płatniczy został zainstalowany w okienku kasowym na II  piętrze budynku głównego przy Placu Marii Konopnickiej 7 w Szydłowcu. 

Za pomocą karty, w tym popularnymi Visa i Mastercard, a także kartami zbliżeniowymi typu PayPass oraz korzystając z BLIKa będzie można uiścić m.in. opłaty komunikacyjne i geodezyjne, dzienniki budowy, wpłaty za karty wędkarskie. Do kwoty 50 zł płatności można dokonywać technologią zbliżeniową, przy większych sumach potrzebne jest wpisanie kodu PIN.

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS. Program jest prowadzony przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., która pełni rolę koordynatora Programu oraz wspiera finansowo jego wdrożenie i funkcjonowanie.

Możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych jest odpowiedzią na oczekiwania klientów. Przyjmowanie opłat w formie bezgotówkowej będzie wygodne, zaoszczędzi czas, zwiększy bezpieczeństwo transakcji, a dla urzędu przełoży się na usprawnienie prac całej instytucji.

 

zaplacisz_karta.jpg


Kasa w Starostwie Powiatowym  czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 14:30.


Opublikowano: 06 lipca 2018 07:47

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 441

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.