„Jestem”. Dzieci z powiatu w Lednicy!


Czworo wychowanków z Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Łaziskach, razem z pedagogiem tej instytucji - Panią Magdaleną Łyczak, w dniach od 1 do 3 czerwca uczestniczyło w Ogólnopolskim Spotkaniu Młodzieży – Lednica 2000. To katolickie zgromadzenie młodych, które od 1997 roku organizowane było przez świętej pamięci ojca Jana Górę. Na tegoroczną edycję przybyło około 120 tysięcy ludzi.

Jest to wspaniała okazja do poczucia otwartości tych, którzy tworząc wspólnotę wzajemnie umacniają się duchowo. Pola Lednickie są miejscem, gdzie przy pomocy śpiewu i tańca daje się świadectwo Chrystusowe. Tegoroczne spotkanie upłynęło pod hasłem „Jestem”. Nasza reprezentacja, niezrażona upałami, brała udział we wszystkich przewidzianych w harmonogramie imprezy wydarzeniach i zapowiedziała swoje uczestnictwo także w przyszłym roku.

 


img_20180602_190520.jpg

 

Opublikowano: 20 czerwca 2018 12:00

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 355

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.