PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ nr 3561W Krzcięcin- Szydłowiec od km 14+320 do km 16+288,41

W ramach poprawy bezpieczeństwa użytkowników dróg, dostępności, ale także popularyzacji turystyki pieszej i rowerowej na odcinku drogi powiatowej od Szydłowca (ul. Północna) w kierunku Wysocka prowadzone są prace w zakresie przebudowy jezdni i istniejących chodników, budowy ciągu pieszo-rowerowego, przebudowy zjazdów indywidualnych i remont przepustu drogowego oraz budowa zatoki postojowej przyległej do jezdni.  

Całkowita wartość projektu to ponad 3,4 mln zł, a kwota pozyskanego dofinansowania z Budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Dróg Lokalnych o istotnym znaczeniu dla rozwoju społeczno-gospodarczego regionu” wynosi ponad 2 044 806, 00 zł.

Zadanie  jest współfinansowane przez Gminę Szydłowiec. Termin realizacji projektu to kwiecień - październik 2018r.

 

fot_powiat_szydlowiecki_33.jpg

fot_powiat_szydlowiecki_28.jpg

 

fot_powiat_szydlowiecki_26.jpg

 

fot_powiat_szydlowiecki_20.jpg

 

Opublikowano: 18 maja 2018 11:54

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 464

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.