Beczkolandia 2018

fot. Facebook / Emil Sobczak Photographer


 

Trzydniowa parada zabytkowych aut na trasie Chlewiska-Orońsko-Szydłowiec-Chlewiska, połączona ze zwiedzaniem walorów turystycznych powiatu szydłowieckiego: Pałacu Józefa Brandta na terenie Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku, szydłowieckiego zamku wraz z Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych, parkowanie na Rynku Wielkim wokół późnorenesansowego Ratusza oraz odwiedziny Muzeum Techniki w Chlewiskach – to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych na 15-17 czerwca 2018 r.

Do uczestnictwa w III Ogólnopolskim Zlocie popularnych „beczek” zaprasza Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko. Impreza jest objęta Honorowym Patronatem Starosty Szydłowieckiego. Szczegóły dostępne są na forum beczkolandia.com.pl oraz stronie orońsko.org

 

al.

fot. Facebook / Emil Sobczak Photographer

Opublikowano: 14 maja 2018 13:42

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 597

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.