Turniej Wiedzy o Powiecie Szydłowieckim. ZAPROSZENIE

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Szydłowcu serdecznie zaprasza uczniów klas dotychczasowych gimnazjów i klas siódmych szkół podstawowych z terenu powiatu szydłowieckiego  do udziału w VII edycji Turnieju Wiedzy o Powiecie Szydłowieckim, który odbędzie się 15 maja 2018r. o godzinie 9:00 w świetlicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu, ul. Zamkowa 1.                                        

Celem konkursu jest rozpowszechnianie wśród młodzieży wiedzy o historii i kulturze Powiatu Szydłowieckiego, krzewienie patriotyzmu lokalnego, a także integrowanie środowiska szkolnego.

Uczestnicy turnieju będą pisać test zawierający pytania dotyczące wiedzy o naszym powiecie, a obejmującymi  zakres: historii, kultury, oświaty, walorów turystycznych  oraz działalności samorządu lokalnego.

Na laureatów czekają nagrody książkowe. Zapraszamy.

Opublikowano: 07 maja 2018 07:39

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

REGULAMIN VII EDYCJI TURNIEJU WIEDZY O POWIECIE SZYDŁOWIECKIM 2018 r [16.39 KB]

Wyświetleń: 330

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.