„WOLNOŚĆ przez wielkie W”. Powiatowe dyktando w Stulecie Niepodległości

Starosta Szydłowiecki oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Szydłowcu zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych  do udziału w XVI  Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Wolność przez wielkie W”.

Dyktando odbędzie się 24 kwietnia 2018 r. o godz. 10.00  w Starostwie Powiatowym w Szydłowcu (sala konferencyjna). Tegoroczna edycja konkursu, obok popularyzowania zasad poprawnej polszczyzny, ma na celu szerzenie wiedzy z zakresu kultury i historii narodowej oraz budzenie szacunku i poczucia wdzięczności dla naszych przodków – w stulecie odzyskania niepodległości.

Dla zwycięzców konkursu organizator i sponsorzy przewidują nagrody rzeczowe oraz statuetki ufundowane przez Starostę Powiatu Szydłowieckiego.

Szczegóły konkursu dostępne są w załączonym regulaminie.

Termin dostarczenia formularzy zgłoszeń wyznaczony jest na 14 kwietnia 2018r.

 

plakat_dyktando_powiatowe.jpg

 

 

Opublikowano: 28 marca 2018 10:55

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Regulamin XVI Powiatowego Konkursu Ortograficznego [326.56 KB]

Wyświetleń: 696

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.