Staże w wydziałach Starostwa Powiatowego w Szydłowcu


Starosta Szydłowiecki informuje, że poszukuje kandydata na staż do Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Szydłowcu.

Straż realizowany będzie dla osoby bezrobotnej ze środków Powiatowego Urzędu Pracy w Szydłowcu. Wymagania względem kandydata: student / absolwent studiów geodezja, kartografia lub kierunków pokrewnych. Osoby zainteresowane proszone są o składnie ofert w Kancelarii Starosty Szydłowieckiego (Starostwo Powiatowe w Szydłowcu, plac Marii Konopnickiej 7, pok. nr 100 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 15.00). Planowany termin rozpoczęcia stażu marzec-kwiecień 2018 r.

 


 

Starosta Szydłowiecki informuje, że poszukuje kandydata na staż do Wydziału Budownictwa i Architektury Starostwa Powiatowego w Szydłowcu.

Straż realizowany będzie dla osoby bezrobotnej ze środków Powiatowego Urzędu Pracy w Szydłowcu. Wymagania względem kandydata: student / absolwent studiów na kierunku budownictwo lub kierunków pokrewnych. Osoby zainteresowane proszone są o składnie ofert w Kancelarii Starosty Szydłowieckiego (Starostwo Powiatowe w Szydłowcu, plac Marii Konopnickiej 7, pok. nr 100 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 15.00). Planowany termin rozpoczęcia stażu marzec-kwiecień 2018 r.Opublikowano: 14 marca 2018 19:01

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 614

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.