Zestawienie osiągnięć szkół w sporcie szkolnym IX-XII'17


Powiatowy Koordynator Sportu podał tabelaryczne zestawienie osiągnięć szkół w sporcie szkolnym za okres od września do grudnia 2017 r.

W tym czasie uczniowie szkół podstawowych i klas gimnazjalnych rywalizowali m.in. w sztafetowych biegach przełajowych, unihokeju i piłce ręcznej. Rozegrano ponadto mecze -  koszykówki dla chłopców i piłki nożnej dla dziewcząt.

Faworytem pośród szkół z terenu powiatu szydłowieckiego w klasyfikacji dla uczniów z rocznika 2005 i młodszych jest PSP nr 2 w Szydłowcu. Podobnie w kategorii rozgrywek dla uczniów z roczników 2002-2004 - czołowe miejsce w klasyfikacji (92 punkty) zajmuje PSP nr 2 w Szydłowcu, za którą (ex aequo 81 punktów) uplasowały się PSP Mirów i PSP Jastrząb.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych w szranki stanęli na boisku do piłki ręcznej chłopcy i dziewczęta z ZS im. Korpusu Ochrony Pogranicza  i ZSO im. H. Sienkiewicza. Wynik rozgrywek przedstawia się na korzyść szydłowieckiego liceum.

 

 

 

tab1.jpg

tab3.jpg

tab2.jpg

 

al.

Opublikowano: 16 lutego 2018 09:23

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 472

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.