KOLOROWO NA LUDOWO – będą nowe stroje dla zespołów ludowych

 

Między Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania ,,Razem na Piaskowcu” a Szydłowieckim Centrum Kultury – Zamek w Szydłowcu w listopadzie 2017 r. została podpisana umowa powierzenia grantu na realizację  projektu ,,Rozwój podmiotów kultywujących lokalne tradycje poprzez zakup strojów, instrumentów i innych”.

SCK-Zamek otrzymuje wsparcie na realizację zadań przewidzianych w projekcie udzielone ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 w ramach poddziałania ,, Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność''.

Projekt „KOLOROWO NA LUDOWO zakup strojów regionalnych dla zespołów śpiewaczych i kapel z terenu Gminy Szydłowiec  SCK-Zamek realizuje od listopada 2017 roku do 28 lutego 2018r. 

Całkowite wydatki Projektu wynoszą 13158 zł, z czego dotacja ze środków projektu grantowego wynosi: 12500 zł.

 

 

logoobszarywiejskie.jpg

 

al.

Opublikowano: 14 lutego 2018 13:15

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 741

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.