FERIE ZIMOWE podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łaziskach

 

W czasie ferii zimowych wychowankowie Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Łaziskach nie mogły narzekać na nudę. Był to czas wyjazdów na łyżwy, kręgle, basen i do kina. Z dostępnych w multipleksach seansów chłopcy wybrali fantastyczno-przygodowy film "Jumanji", w którym akcja przenosi młodych bohaterów - za sprawą konsoli do gier - w świat niebezpiecznej dżungli. Dziewczynki zdecydowały się na film opowiadający o piątce przyjaciół, mającej od dzieciństwa wielkie marzenie - wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o nazwie: Exterminator.

W ferie przypadał Dzień Babci i Dziadka. Jak przystało na dobrych wnuków, dzieci  pod opieką wychowawcy przygotowały program artystyczny dla babć i dziadków z Domu Pomocy Społecznej w Łaziskach. Życzenia, wierszyki i piosenki bardzo przypadły do gustu… Dodatkowo wychowankowie poczęstowali seniorów własnoręcznie przygotowanym ciastem. A babcie i dziadkowie obdarowali dzieci słodyczami.

Ostatnie dni stycznia dla mieszkańców i podopiecznych placówek w Łaziskach – domu pomocy społecznej i domu dziecka – upłynęły pod znakiem koncertu kolęd w wykonaniu Chóru Parafialnego z Szydłowca oraz karnawałowej zabawy z udziałem gości z DPS Radom i DPS Jedlanka, którą poprowadził zespół „Fantazja” z szydłowieckiego stowarzyszenia Spokojna Jesień Życia.

 

al.

Opublikowano: 30 stycznia 2018 10:00

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 468

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.