XIII Akademia Zimowa Karate Kyokushin Matsushima


W dniach od 22 do 26 stycznia 2018 roku Organizacja Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec, po raz 13 zorganizowała akademię zimową, która realizowana jest nieprzerwalnie od 2005 roku.

Według założeń projektu miała ona być skierowana do 25 uczestników, dzieci i młodzieży z terenu Gminy Szydłowiec. Łącznie w zajęciach uczestniczyły 73 osoby. Z roku na rok odnotowujemy coraz większe zainteresowanie naszymi działaniami. Jest to dla nas sygnał, że to co robimy jest potrzebne i słuszne. Przez pięć dni spotykaliśmy się z naszymi podopiecznymi podczas codziennych treningów Karate. Zajęcia odbywały się w trzech grupach treningowych uwzględniając stopień zaawansowania. Niektórzy z ćwiczących mogli przystąpić do egzaminu na kolejne stopnie szkoleniowe Kyu. Ponadto trzykrotnie w godzinach dopołudniowych uczestniczyliśmy w dodatkowych zajęciach. W poniedziałek grupa narciarzy doskonaliła swoje umiejętności na stoku w Krajnie koło Kielc. W środę zajęcia prowadzone były na lodowisku Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku Kamiennej, a w piątek na pływalnie Neptun w Radomiu. Jako kadra instruktorsko-pedagogiczna składamy serdeczne podziękowania dla naszych podopiecznych za zaangażowanie, siłę, wytrwałość i tworzenie wspaniałej atmosfery przez cały czas trwania akademii.  Dziękujemy również wszystkim, którzy nas wspierali i służyli swoją pomocą przy realizacji tego przedsięwzięcia. Podziękowania składamy Dyrekcji Zespołu Szkół im. KOP w Szydłowcu za udostępnienie zaplecza sportowego. XIII Akademia Zimowa Karate Kyokushin Matsushima mogła być zrealizowana dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Gminy
w Szydłowcu, który przekazał na ten cel kwotę 2. 000 złotych. Serdecznie dziękujemy.

OSU

Robert Wyciszkiewicz

Opublikowano: 29 stycznia 2018 15:17

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 473

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.